Real Racing 3

Real Racing 3 dla iPhone

Najlepsze wyścigi na iPhone i iPad już są dostępne w Polsce!

Real Racing 3 to darmowe wyścigi na iPhone i iPad. Jak sama nazwa wskazuje, gra stawia na realizm rozgrywki i fizyki jazdy. Największą nowością w Real Racing 3 jest ściganie się z prawdziwymi graczami za sprawą specjalnego trybu multipleyer. Jeśli lubisz dobre wyścigi na iPhone i iPad, koniecznie wypróbuj Real Racing 3.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Doskonała grafika
  • Realistyczna fizyka jazdy
  • Rywalizacja ze znajomymi
  • Prawdziwe samochody i słynne tory

Wady

  • Muzyka szybko się nudzi

Doskonały
9

Real Racing 3 to darmowe wyścigi na iPhone i iPad. Jak sama nazwa wskazuje, gra stawia na realizm rozgrywki i fizyki jazdy. Największą nowością w Real Racing 3 jest ściganie się z prawdziwymi graczami za sprawą specjalnego trybu multipleyer. Jeśli lubisz dobre wyścigi na iPhone i iPad, koniecznie wypróbuj Real Racing 3.

Jak wyglądają wyścigi w Real Racing 3?

W Real Racing 3 na iPhone i iPad zobaczymy mnóstwo prawdziwych samochodów wyścigowych, by wymienić takie marki jak Porsche, Lamborghini, Bugatti, Audi, czy BMW. Ścigać się będziemy na prawdziwych torach takich jak Spa-Francorchamps, Silverstone, Suzuka oraz Hockenheimring. A wszystko to w aż 900 różnego rodzaju wyścigach. Warunki zwycięstwa mogą być różne: dojechanie do mety jako pierwszy, osiągniecie największej prędkości podczas jednego okrążenia, czy przejechanie jak największej ilości kilometrów, w ramach czasu jaki jest nam dodawany, kiedy wyprzedzamy inne samochody.

Czym Real Racing 3 na iPhone i iPad różni się od poprzednich gier z cyklu? RR3 wprowadza tak zwany Time Shifted Multiplayer. Ścigamy się nie z anonimowymi wytworami komputera, a z prawdziwymi graczami z całego świata. Co więcej, jeśli zalogujemy się za pomocą Facebooka, to możemy wyzwać na pojedynek naszych znajomych. Nie musimy grać w tym samym czasie lub być non stop podłączeni do internetu. Real Racing 3 zsynchronizuje nasze wyniki i powiadomi nas, jeśli kolega nas prześcignął. Będziemy mieć szansę się mu odgryźć.

Real Racing 3 jest grą dostępną do pobrania za darmo, jednak szeroko stosowane są mikropłatności. Coraz lepsze samochody możemy odblokować zbierając pieniądze w grze lub kupić za te prawdziwe.

Grywalność

Wyścigi w Real Racing 3 na iPhone i iPadsprawiają wiele przyjemności. Sterowanie jest bardzo proste i naturalne. Standardowo sterujemy przechylając iPhone'a lub iPada w prawo i lewo. Samochód automatycznie przyspiesza, hamujemy za to, dotykając jakiekolwiek miejsce na ekranie. Możemy to jednak zmienić w ustawieniach.
Real Racing 3 na iPhone i iPad to gra, która stawia na realizm. Samochody możemy udoskonalać montując lepsze części, ale nie znajdziemy wśród nich dopalacza nitro. Nie ma też takiej możliwości, aby całe okrążenie przejechać bez zdejmowania nogi z gazu.

Wspaniale gra się Real Racing 3 w widoku z siedzenia kierowcy. W lusterkach widzimy przeciwników. Realizm rozgrywki wspaniale nas przytłacza, ale gra jest wtedy trudniejsza.

Czy to dobra gra wyścigowa?

RR3 na iPhone i iPad to zdecydowanie najlepsze realistyczne wyścigi na tablety i smarfony z systemem od Google. Grafika jest bardzo dopracowana, realistyczna fizyka jazdy, wspaniałe samochody i prawdziwe tory oraz możliwość konkurowania ze znajomymi, bez konieczności gry w tym samym czasie sprawiają, że Real Racing 3 jest grą niemal perfekcyjną. Skazą na tym obrazie są tylko mikropłatności. Da się grać bez ich wykupowania, ale czasami jest to denerwujące.

Warto wypróbować Real Racing 3?

Bez wątpienia warto pobrać Real Racing 3 na iPhone i iPad. Dla fanów wyścigów jest to pozycja obowiązkowa!Nowy tryb gry - Hunter Zapisywanie gry w chmurze Nowe tablica z wynikami naszych znajomych Personalizacja - możliwość zmiany felg, nalepiania winyli itp. Tryb foto - możemy zatrzymać akcje, zrobić zdjęcie, dodać filtry i podzielić się fotką z znajomymi. Nowe samochody: Aston Martin DB9, Vanquish, V12 Vantage S Wsparcie dla zewnętrznych kontrolerów gier via iOS 7

Zmiany

  • Nowy tryb gry - Hunter Zapisywanie gry w chmurze Nowe tablica z wynikami naszych znajomych Personalizacja - możliwość zmiany felg, nalepiania winyli itp. Tryb foto - możemy zatrzymać akcje, zrobić zdjęcie, dodać filtry i podzielić się fotką z znajomymi. Nowe samochody: Aston Martin DB9, Vanquish, V12 Vantage S Wsparcie dla zewnętrznych kontrolerów gier via iOS 7

Najczęściej pobierane Wyścigi na iphone

Real Racing 3

Download

Real Racing 3 3.4.1

Opinie użytkowników o Real Racing 3

Sponsorowany×